Ad image

Серія А. Підсумки першого кола – Наполі врятувався від поразки від Дженоа

Серія А. 25-й тур Неаполь. "Стадіон Дієго Армандо Марадона" "Наполі" проти "Дженоа" завершився з рахунком 1:1 Автори голів: Нгонг (90 хвилина) - Френдруп (47 хвилина) Склад команди "Наполі": Мерет, Ді Лоренцо, Естігор (замінений Натаном на 46 хвилині), Ррахмані, Мадзоккі (замінений Олівера на 65 хвилині), Ангісса, Лоботка, Траоре (замінений Ліндстремом на 59 хвилині), Політано (замінений Нгонгом на 59 хвилині), Сімеоне (замінений

60 мільярдів для України: Палата представників США відправилася на відпочинок, не прийнявши рішення щодо фінансової допомоги

Після активних дебатів щодо законопроекту про фінансову допомогу Україні, Ізраїлю та Тайваню, Палата представників Сполучених Штатів Америки (США) вирішила взяти перерву до 28 лютого. Голосування за документ так і не відбулося. Тепер очікується, що конгресмени повернуться до розгляду цього законопроекту вже наприкінці лютого. Перед тим, як оголосити про перерву, у Палаті представників відбувалися тривалі обговорення щодо допомоги Україні та іншим

“Ця роль надала йому більше можливостей для втілення в грі”. Почеттіно вражений грою Мудрика на позиції “десятки”

Головний тренер "Челсі" Маурісіо Почеттіно висловив своє задоволення грою українського футболіста Михайла Мудрика в матчі Кубка Англії проти "Лідса" (3:2), де тренер несподівано вирішив використати гравця на позиції "десятки". "Це була відмінна можливість для нього бути більш активним у грі. Я був задоволений дати йому шанс виступати на позиції "десятки", хоча він і завершив матч на лівому фланзі. Це була

Ліга Європи: Міланська Ліга Чемпіонів значно переважає Реннську

Ліга Європи. 1/16 фіналу. Перший матч Мілан. Стадіон "Джузеппе Меацца" Мілан -

Левандовський: Сезони неідентичні, але ми маємо шанси на перемогу

Форвард "Барселони" Роберт Левандовський підкреслив, що поточний сезон має свої особливості, відрізняючись

Пономарьов: Всі матчі, проведені Рухом на зборах, викликали в мене позитивні емоції

Головний тренер футбольного клубу "Рух" Віталій Пономарьов поділився своїми враженнями від зимових

Аналіз виступу Трубіна проти Тулузи за даними статистичних порталів

15 лютого відбувся поєдинок між командами "Бенфіка" та "Тулуза" в рамках 1/16

Світлана Самуляк та Ганна Давидова з України вибороли медалі на Європейському чемпіонаті з важкої атлетики

Українська команда з важкої атлетики здобула шість медалей у третій день Європейського

Луческу відвідав тренувальну базу бухарестського “Динамо” вдруге за тиждень

Мірча Луческу, колишній тренер київського "Динамо", вже вдруге за тиждень з'явився на

Пряма відеотрансляція матчу Прімери “Сельта” – “Барселона”: де та коли дивитися онлайн

Після напруженого матчу з "Гранадою", який завершився з рахунком 3:3, "Барселона" відправляється