Ole.org.ua Чтобы забить гол, нужна только секунда

Приводим заявление пресс-службы ФК Арсенал Киев с требованием созыва общего собрания президентов клубов Премьер-лиги с целью урегулирования ситуации с судейством с чемпионате Украины.

12 квітня 2010 року зранку стався безпрецедентний випадок. Співробітники ФК Арсенал зателефонували до голови Комітету арбітрів України Вадима Вікторовича Шевченка, хвилюючись за те, що й досі невідомими є оцінки арбітражу суботнього матчу Динамо (Київ) — Арсенал (Київ) (регламентом передбачено, що такі оцінки виставляються протягом 24 годин). На таке запитання співробітники почули буквально таку відповідь: "Оцінок поки що у нас немає… Але передайте оті слова, які сказав вилучений Шершун на полі, президенту клубу Вадиму Рабіновичу, віце-президенту Віктору Головку, головному тренеру В’ячеславу Грозному і старшому тренеру Олексію Величку!"

Після цього телефонний дзвінок до пана Шевченка здійснив вже президент ФК Арсенал Вадим Рабінович, який цілком логічно запитав: "Якщо ви вважаєте, що гравець Арсеналу Шершун висловився нецензурно, хай навіть не у бік судді, і його за це вилучають з поля, то навіщо ж ви повторюєте ці слова, та й ще переадресовуєте їх керівництву клубу, яке взагалі не має відношення до ігрового епізоду у матчі?" … "Чи вислухані усі сторони у епізоді з Шершуном?" — було ще одне питання до пана Шевченка. "Ні, але арбітр матчу мені сказав про лайку Шершуна!"… "Як же можна в такому випадку виносити справді незалежну та незаангажовану оцінку суддівства до того, як вислухані думки обох сторін?"…

Прес-служба ФК Арсенал уповноважена заявити, що керівництво клубу вважає неприпустимими дії та висловлювання пана Шевченка В.В., які ображають засновників Прем'єр-ліги. Ця прикра ситуація доводить і той факт, що пан Шевченко не може очолювати справді незалежну, незаангажовану інстанцію, якій надано право здійснювати арбітраж. Ще до початку розглядання ситуації, що утворилася у матчі Динамо — Арсенал, до вислуховування сторін голова Комітету арбітрів робить власні висновки та ще й нав’язує їх у брудній формі іншим.

Керівництво ФК Арсенал (Київ) вимагає від пана Шевченка В.В. негайного та публічного вибачення. Якщо гравець Шершун сказав на полі якісь нецензурні слова — і його вилучили за це з гри, то пан Шевченко В.В., який переадресував ці слова керівництву клубу Арсенал (Київ), має бути негайно відсторонений від керівництва Комітету арбітрів.

Прес-служба ФК Арсенал (Київ) доводить до громадськості переконаність керівництва клубу про те, що суддівське свавілля перешкоджає розвитку українського футболу. Арсенал вимагає негайного скликання загальних зборів президентів клубів Прем’єр-ліги, щоб приймати екстрені заходи щодо недопущення знущання суддів над українським футболом!


Читайте также:
Loading...